Plan zajęć

2fdaawf5114

Wakacje minęły niepostrzeżenie jak sen kolorowy. A razem z nimi skończyła się letnia nuda, która czasem doskwiera dzieciom, ale za którą później, po latach, wszyscy tęsknimy. Pogoda jest jeszcze łagodna i słoneczna, ale zmienił się już zapach ziemi i wieczory stają się coraz chłodniejsze.

Jednakże przyznaję, iż lubię końcówkę lata, która kojarzy mi się z wyczekiwaniem na powrót do szkoły, kupowaniem pięknych zeszytów, kolorowych kredek, przyborów szkolnych oraz książek o woni atramentu.  Początek roku szkolnego jest momentem, w którym określamy ambitne plany i zamierzenia, wyznaczamy cele, które będziemy chcieli zrealizować.

Chcąc umilić końcówkę wakacji i powrót do szkołyprzygotowałam pastelowe plany lekcji ze zwierzętami i akcentami roślinnymi. Inspiracją do stworzenia projektów graficznych stały się prace malarskie artystki Lisy Glanz. Mam nadzieję, że obowiązki szkolne staną się dzięki nim przyjemniejsze.

Jest to prezent ode mnie na zakończenie wakacji. Mam nadzieję, że dzieci będą miały z nich wielką radość. Nie mniejszą niż ja, kiedy je projektowałam! Tego typu projekty sprawiają mi ogromną przyjemność.

Obraz1

Obraz3

obraz2

Obraz5

Obraz4

pobierz

PLAN LEKCJI Z NOSORŻCEMPLAN LEKCJI ZE SŁONIAMIPLAN LEKCJI Z LISAMIPLAN LEKCJI Z PTAKAMIPLAN LEKCJI Z KRÓLIKIEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plany lekcji przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata