Powrót do szkoły

naklejki-tytylowa

Moja mama zawsze się starała umilić mnie i mojej siostrze powrót do szkoły. Od kiedy pamiętam babcia przysyłała dla nas piękne kredki i farby, całe pudła różnorodnych materiałów plastycznych i przyborów szkolnych. Były fantastyczne, kolorowe, starannie zapakowane, pachnące świeżo nadrukowanymi pudełkami. Uwielbiałam układać je w dopiero co zakupionym, kolorowym piórniku!

W dzisiejszym projekcie dziele się swoją miłością do etykiet. W czasach, kiedy byłam dzieckiem sprawiało mi przyjemność wkładanie do kolorowych, pachnących okładek książek i zeszytów, przede wszystkim ich oznakowanie i podpisywanie.

Przygotowałam zestaw naklejek w postaci nieregularnych plam akwarelowych i drugi z motywem wielobarwnych piór i łapaczy snów. Niech kolorowe naklejki umilą czas w szkole, szczególnie tym, dla których powrót do szkoły to ogromna trauma.

Naklejki na zeszyty

Naklejki na zeszyty2

Naklejki na zeszyty4

Naklejki na zeszyty5

Naklejki na zeszyty3

Naklejki na zeszyty6

pobierz

NAKLEJKI AKWARELOWE, NAKLEJKI Z PIÓRAMI I ŁAPACZAMI SNÓW

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

..

Mam nadzieję, że się spodobają.

Małgorzata