Pakowanie prezentów

tytulowa-pakowanie

Przedświąteczny czas to również moment pakowania prezentów. Nie lubię torebek papierowych, a jeszcze bardziej otrzymywać nie zapakowanych prezentów… Wierze, że to jak je pakujemy odzwierciedla to co chcemy przekazać danej osobie – troskę, zainteresowanie, miłość, etc.  Naprawdę nie jest ważne co dajemy, ale istotne jest, że szczerze i od serca.

Bileciki prezentowe to bardzo prosty i efektowny sposób udekorowania prezentów, które przygotowaliśmy dla naszych bliskich. Uroku również dodadzą kolorowe wstążki lub zwykły sznurek.

Przygotowałam ogromny zestaw papierowych bilecików oraz czterech kolorowych arkuszy papieru pakowego. Postawiłam na błękity, subtelne fiolety, a także pastelowe róże. Natomiast motywem  przewodnim  są pingwiny, prezenty przewiązane wstążką , bombki oraz śnieżynki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pobierz

BILECIKI DO PREZENTÓW

PAPIER W PINGWINY, PAPIER W KOLOROWE BOMBKI, PAPIER Z MOTYWEM ROŚLINNYM, PAPIER W PASKI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Bileciki do prezentów zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Papiery prezentowe przygotowane i dostosowane do formatu A3.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Mam nadzieję, że pliki będą przydatne!

Pozdrawiam ciepło,

Małgorzata