Wszechobecny róż

tytulowa-tort

Niedzielny wieczór spędziłam w bardzo ciekawym towarzystwie. Ten czas minął naprawdę beztrosko i bardzo słodko. Tort, cudowna atmosfera, śmiech – to nieodłączne elementy tego dnia. 

Każdego roku, kiedy zbliża się ósmy stycznia, zaczynam przygotowania do moich urodzin. Mimo, iż uważam, że nie jest to najlepszy moment na organizowanie imprez, gdyż wciąż wielu z nas jest przesłodzonych po minionych Świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze, to lubię ten szczególny dla mnie czas.

Będąc dzieckiem to mama organizowała dla mnie piękne urodzinowe przyjęcia, gdzie zapraszałam koleżanki i kolegów z klasy. Tata wówczas piekł najlepszy na świecie tort, a mama przygotowywała pyszne przekąski. Jeśli akurat urodziny wypadały w dzień powszedni to mogłam częstować kolegów i koleżanki cukierkami  w szkole.

Jako osoba dorosła nadal uwielbiam obchodzić urodziny, a jeszcze bardziej przygotowywać motyw przewodni, który towarzyszy mi  na urodzinowym przyjęciu. W tym roku był to wszechobecny kolor różowy! Kupiłam różowe balony w kropki, kolorowe, pastelowe słomki, delikatne pompony, rozety dekoracyjne, etc. Do tego kilka dodatków w kolorze delikatnego błękitu oraz subtelnej, rozbielonej zieleni. Wszystko razem wyglądało przecudnie!!!

Przygotowałam też dużą ilość dodatków i dekoracji w formie szablonów do wydrukowania, wycięcia oraz sklejenia. Oczywiście jest zaproszenie w kolorze różowej waty cukrowej, bardzo dziewczęce i słodkie.  Nie mogło zabraknąć kolorowych pików i chorągiewek oraz zestawu cyferek, które można wykorzystać do dekoracji tortu bądź muffinów. Ponadto przygotowałam duże pudełko na popcorn, a także mniejsze, bardzo płytkie pudełeczko wykorzystując je np. na przekąski.

Na przyjęciu urodzinowym miałam przyjemność gościć najbliższe mi osoby. Przygotowałam dla nich nie tylko kolorowy wystrój mieszkania, ale także pyszne jedzenie – sałatkę król imprezytruskawkowe galaretki, popcorn z ziołami, śliwkową panna cottę, różnego rodzaju mini przekąski, np. talarki pumpernikla z burakiem, mini tortille. Tort oraz pyszne muffiny z kremem, przywiozła moja siostra Monika.

Mam nadzieję, że moi goście byli zadowoleni!

tiper

zaproszenie

rozetki

cake

toperr2

tort2

muffin

Ps. Niedługo w rodzinie pojawi się słodkie maleństwo! Nie mogę się już doczekać. Zamierzam co roku dla niego organizować najwspanialsze urodziny na świecie.

pobierz

ZAPROSZENIE, PIKI OKRĄGŁE I CHORĄGIEWKI, PUDEŁKO NA POPCORN, PUDEŁKO NA PRZEKĄSKI, TOPPERY Z CYFRAMI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Projekty urodzinowych dekoracji zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4. Najlepiej wydrukować na grubym papierze satynowym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku

.

Małgorzata