Karty fotograficzne – Pierwszy rok życia dziecka

W moim domu zawsze robiło się bardzo dużo zdjęć. Szczególnie pasjonatem fotografii był mój dziadek – zdjęć robionych polaroidem. Do dzisiaj leży jego stary aparat fotograficzny schowany bezpiecznie w ogromnym pudle na strychu. Sama również bardzo lubię fotografować, gdyż wiele jest w życiu momentów pięknych i ważnych.

Niedługo w rodzinie pojawi się mały człowiek. Jest dla mnie ogromna radość i moment, którego nie mogę się doczekać. Zaprojektowałam zestaw fotograficznych kart, dzięki którym łatwiej będzie zachować najpiękniejsze chwile z całego pierwszego roku życia maleństwa. Pierwszy uśmiech, pierwszą zabawkę wziętą do ręki, raczkowanie, stawianie pierwszych kroków, pierwszy samodzielny posiłek, etc.

Co miesięczne zdjęcia to doskonała pamiątka. Doskonale pokazują jak z każdym kolejnym miesiącem nasz maleńki noworodek zmieniał się w uroczego maluszka. Przygotowałam karty w oszczędnej kolorystyce, gdzie dominuje kolor miętowy i szarości z delikatnym kolorem – różem, żółcieniem i błękitem. Jest w nich też akcent boho.

Karty fotograficzne będą dodatkiem do prezentu z okazji narodzin dziecka. Mam nadzieję, że będzie się z nich miło korzystało przez cały rok!

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie na DaWanda.

.

.Love,