Babeczki lawendowe – Mydło naturalne

Naturalne, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach, mydło o cudownym kwiatowym zapachu z zatopionymi suszonymi kwiatami lawendy. Złuszcza martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry. Skóra staje się bardziej dotleniona i gładka.

Wyprodukowane na bazie roślinnej z użyciem najwyższej jakości mieszanki maseł: Masła Shea, Masła kakaowego, Masła mango, które odżywiają i oczyszczają skórę. Posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią przed wolnymi rodnikami. Przy tym dodatkowo łagodzą zmiany alergiczne, takie jak świąd, pieczenie czy wypryski.

Zawarte w mydle oliwa z oliwek, olej rycynowy oraz olej palmowy, pielęgnują skórę nie wysuszając jej. Z kolei olej lawendowy wykazuje właściwości antybakteryjne, przeciwbólowe, antyseptyczne i antybiotyczne.

Babeczki, choć pięknie pachną nie są do jedzenia tylko do mycia. Zbudowane oczywiście z korpusu w kolorze papieskiego fioletu, białego mydlanego kremu, delikatnie lśniącej polewy oprószonej suszonymi kwiatami lawendy oraz żelki w kształcie koniczyny.

Mydło zdecydowanie polecam na wieczór po ciężkim dniu. Zapach ukoi skołatane nerwy i przyjemnie utuli do snu!

Oczywiście w przygotowaniach oraz sesji fotograficznej chętnie pomagała Rosa! Zawsze jest najbardziej zainteresowana, gdy pojawia się coś nowego, mydła bardzo jej się spodobały.

.

Przesyłam pozdrowienia,