Do pokoju dziecka

Właśnie wróciłam z wakacji. Spędziłam wspaniały czas nad polskim morzem. Co najważniejsze, odpoczęłam! Projektuje mi się wyjątkowo lekko i czuję motywację do działania. Na blogu pojawiła się spora dawka grafik typowo szkolnych – plany lekcji, naklejki na zeszyty, etc.

Nie tylko szkołą człowiek żyje! Tym razem zaprojektowałam plakaty dla najmłodszych, które doskonale sprawdzą się powieszone na ścianach w pokoju dzieci, bądź postawione w ramkach, koło ich łóżka. Przygotowana przeze mnie kolekcja plakatów, będzie pasować zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

pobierz

PLAKAT AAA.. KOTKI DWA, PLAKAT WSPANIAŁEGO DNIA, PLAKAT DO CIEBIE, BOŻE…, PLAKAT HEJ, PLAKAT TO BĘDZIE PIĘKNA PRZYGODA, PLAKAT DOBRANOC

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Inne grafiki oraz te w innym formacie, możesz kupić w moim sklepie na DaWanda.

..

Małgorzata