Czas pakować prezenty!!

Pakowanie prezentów zawsze sprawia mi dużą przyjemność. Lubię zapach papieru rozwijanego z rolki i dźwięk ucinanej tektury. Jestem zwolenniczką upominków własnoręcznie wykonanych, ale oczywiście różnie z tym bywa. Wychodzę z założenia, że nawet najdrobniejszy prezent można w piękny sposób opakować wkładając w to trochę czasu i serca.

Rozrywanie papieru, czy odpakowywanie w taki sposób, aby go nie uszkodzić, to cała magia. I mimo, iż papier jest jednorazowy i niektórzy uważają, że piękne opakowanie to zbędny wydatek, to  ja uwielbiam jak cieszy moje oczy. To może być zwykły szary papier pakowy i kawałek kolorowego sznurka, a efekt jest zdumiewający.

Opakowanie jest wartością dodaną do prezentu, dlatego musi wyglądać efektownie. Przygotowałam zestaw bilecików, naklejek i papierów pakowych do wydrukowania. W tym roku postawiłam na odrobinę złota, jasnego błękitu oraz klasycznej czerni i bieli. Do ozdobienia polecam sznurek lub wstążki, kilka gałązek świerku, pierniczki lub cukrowe laski.

pobierz

BILECIKI DO PREZENTÓW

NAKLEJKI ŚWIĄTECZNE

PAPIER Z MOTYWEM GAŁĄZEK I PTAKÓW, PAPIER ZE ZŁOTYM MOTYWEM, PAPIER Z MOTYWEM ROŚLINNYM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Bileciki do prezentów zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Naklejki przygotowane i dostosowane do formatu A4, najlepiej wydrukować je na papierze samoprzylepnym. Zaś papiery prezentowe przygotowane i dostosowane do formatu A3.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Mam nadzieję, że pliki będą przydatne!

Pozdrawiam ciepło,

Małgorzata