Tygodniowa lista zadań

Przygotowałam minimalistyczną listę tygodniową do druku. Lubię mieć uporządkowane, zaplanowane i spisane ważne sprawy, wtedy wiem co muszę zrobić i ile mogę poświecić temu czasu. No i czas wolny upływa mi zdecydowanie w milszej atmosferze. Mogę pozwolić sobie na dłuższe spanie w tygodniu, leniwą kawę popołudniu, lekturę bądź serial przed zaśnięciem.

Tygodniowa lista zadań posiada kilkanaście pozycji do wpisania planów lub obowiązków oraz okienko do odhaczenia wykonanej już czynności. Sama tak robię i uważam to za niezwykle wygodne. Listę można powiesić nad biurkiem bądź przypiąć do tablicy korkowej w przedpokoju. Mam nadzieję, że pomoże rozplanować najważniejsze zadania na cały tydzień.

TYGODNIOWA LISTA ZADAŃ

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tygodniowa lista zadań została przygotowana w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Uściski,