Tęcza – mydło naturalne

Naturalne, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach, mydło naturalne w formie tęczy o zapachu kokosa z jogurtowym kremem. Zawiera delikatny peeling z miąższu kokosa oraz suszone kwiaty, które złuszczają martwy naskórek oraz pobudzają mikrokrążenie skóry. Skóra staje się bardziej dotleniona i gładka.

Wyprodukowane na bazie roślinnej z użyciem najwyższej jakości mieszanki maseł: Masła Shea, Masła kakaowego, Masła mango, które odżywiają i oczyszczają skórę. Posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią przed wolnymi rodnikami. Przy tym dodatkowo łagodzą zmiany alergiczne, takie jak świąd, pieczenie czy wypryski.

Zawarte w mydle oliwa z oliwek, olej rycynowy oraz olej kokosowy, pielęgnują skórę nie wysuszając jej. Natomiast ze względu na obecność jogurtu i zawartych w nim witaminach z grupy B, protein mlecznych oraz wapnia, cynku i fosforu ma właściwości odżywcze, regenerujące, nawilżające i pielęgnujące skórę. Dodatkowo silne właściwości nawilżające występują dzięki składnikom oleju kokosowego.

Wewnątrz kostek mydła zatopione zostały kosteczki glicerynowe o zabarwieniu żółtawym ze względu na zawartość suszonych kwiatów nagietka, koszyczków rumianku oraz nostrzyka.  Pojedyncza kostka waży ok. 120g., nawiązuje do tęczy w odcieniach ciepłej, słonecznej żółci, zieleni, chłodnego błękitu, fioletu oraz różu.

Słodko wyglądające kostki mydła zdecydowanie poprawą nastrój, a ich zapach zapewni uczucie przyjemności na długi czas.

.

Pięknego dnia,