Kamelie, paprocie, borówki, poroża…

We Wszystkich Świętych dekorujemy groby naszych zmarłych bliskich i zapalamy znicze. Nie lubię kupować gotowych wiązanek, dlatego przygotowuję je własnoręcznie. W tym roku postawiłam na motyw związany z lasem. Pojawiły się przepiękne pełniki w odcieniach różu, bieli, fioletu oraz róże. Ponadto wykorzystałam gałązki z borówkami i jagodami, liście paproci w wielu odcieniach zieleni i delikatnego fioletu, gałązki eukaliptusa, jałowca, asparagusa oraz tui, poroża łosia oraz inne dodatki w naturalnych kolorach.

Wianek o średnicy 60 cm wykonany z naturalnie wyglądających kwiatów sztucznych. Główną rolę odgrywają pełniki  w odcieniach pudrowego różu, bieli, ecru, fioletu w odcieniu jagodowym, zestawione ze starannie dobranymi liśćmi i gałązkami jałowca, tui, eukaliptusa, borówek, paproci oraz poroży łosia. Dekoracja utrzymana w jesiennym, leśnym klimacie.

Wiązanka o wymiarach 50×70 cm wykonana z naturalnie wyglądających kwiatów sztucznych. Główną rolę odgrywają róże w odcieniu pudrowego różu oraz kamelie w kolorze ecru i fioletu w odcieniu jagodowym ze starannie dopasowanymi liści i gałązkami jałowca, tui, eukaliptusa, borówek, paproci oraz poroży łosia. Dekoracja utrzymana została w leśnym klimacie.

Kosz bielony o wymiarach 60×40 cm wykonany z wikliny ozdobiony kompozycją z naturalnie wyglądających kwiatów sztucznych. Główną rolę odgrywają białe róże oraz pełniki  w odcieniach pudrowego różu, bieli, fioletu w odcieniu jagodowym, zestawione ze starannie dobranymi liśćmi i gałązkami jałowca, tui, eukaliptusa, borówek, paproci oraz poroży łosia. Dekoracja utrzymana w jesiennym klimacie.

Wianki o średnicy 30 cm wykonane z naturalnie wyglądających kwiatów sztucznych. Główną rolę odgrywają kamelki w odcieniach pudrowego różu, bieli, ecru, fioletu w odcieniu jagodowym, zestawione ze starannie dobranymi liśćmi i gałązkami jałowca, tui, eukaliptusa, paproci oraz poroży. Dekoracja utrzymana w jesiennym, leśnym klimacie.

.