Paryski szyk

Nigdy nie byłam w Paryżu, jednak jest on na liście miejsc do odwiedzenia. Uwielbiam niewymuszony szyk paryżanek, który zbudowany jest z podstawowych barw. Dominuje w nich czerń, biel, beż, granat, odcienie szarości przełamana mocnym kolorem np. odrobiną czerwieni. Paski, okulary przeciwsłoneczne, rogalik i kawa na śniadanie… nie potrzeba niczego więcej!

Natchniona wiosenną aurą, w niemałym pośpiechu, postanowiłam zrobić plakaty — zanim wyjdę na spacer. Z okazji Dnia Kobiet chciałam podarować Wam naprawdę piękne grafiki. Swoją stylistyką zdecydowanie nawiązują do stylu paryskiego, są przy tym minimalistyczne i niezwykle kobiece. Bardzo fajnie mi się je projektowało.

PLAKAT CHIC, PLAKAT JEŚLI MASZ MARZENIE…

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

 

.XOXO