Naklejki na zeszyty szkolne w odcieniach granatu i złota

Powrót do szkoły to przyjemność. Sklepowe półki uginają się od nadmiaru przyborów i zeszytów. Nie mogłam się powtrzymać i do domu wróciłam z zestawem przepięknych długopisów. Kupiłam zestaw farb akwarelowych, flamastry, pastele suche i olejne, kilka szkicowników, ołówki i cienkopisy. Oczywiście wzięłam też stosik zeszytów z ciekawym designem, tak jak lubię na spirali oraz te w grubej  oprawie. Zazdroszę, że teraz dzieciaki mają wszystko co dusza zapragnie i to dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pamiętam czasy kiedy byłam uczennicą szkoły podstawowej, podkradałam tacie duże zeszyty w sztywnych okładkach. Służyły mu w pracy i na studiach, chował je na najwyższej półce w szafie, z myślą, że nie dosięgnę z siostrą.

Nadchodzący rok szkolny sprawia mi ogromną radość. Mimo upału, który męczy niemiłosiernie, projektuje mi się wyjątkowo lekko i przyjemnie.  W ubiegłym tygodniu przygotowałam plany lekcji do samodzielnego wydrukowania, a dzisiaj przychodzę z pasującymi do nich naklejkami na zeszyty szkolne. Jest dużo granatu i fioletu połączonego ze złotem i odrobiną żółci. Magiczne elementy – księżyc, planety oraz gwiazdy, diamenty i kryształy, gałązki, kwiaty i motywy roślinne, przeplatają się z wizerunkami zwierząt. Na blogu od lat pojawiają się grafiki typowo szkolne, które mam nadzieję motywują wszystkich uczniów do powrotu do szkoły. Jest i będzie kolorowo!

______
Sprawdź koniecznie

GRANATOWO  ZŁOTE NAKLEJKI NA ZESZYTY

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

XOXO