Świąteczny przepych

tytulowa-przepych

Śnieg to jedno z piękniejszych zjawisk atmosferycznych oraz popularny motyw dekoracji świąteczno-zimowych. Śnieżynki pojawiają się na wszelkiego typu dekoracjach. Nie mogło ich także zabraknąć na wykonanych przeze mnie kartkach okolicznościowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem pingwina namalowanego przy użyciu farb akwarelowych, kredek i kolorowych cienkopisów. .Wykonana z wykorzystaniem kolorowych papierów. Całość dopełniona atłasową wstążką

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem gwiazdy betlejemskiej. Wykonana została za pomocą techniki decoupage oraz przy użyciu farb akwarelowych i złotej farby akrylowej w odcieniu złota bogatego.  Całość dopełniona ornamentem namalowanym brokatową konturówką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem reniferów namalowanych przy użyciu farb akwarelowych, kredek i  kolorowych cienkopisów.  W tle choinki ozdobione  brokatową konturówką na papierze pokrytym akwarelą w odcieniach błękitu i zieleni. Całość dopełniona atłasową wstążką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem  bukietu z zimowych kwiatów. Wykonana została za pomocą techniki decoupage oraz przy użyciu farb akwarelowych.  Całość dopełniona delikatnymi akcentami namalowanymi perłową konturówką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem anioła.  Wykonana została za pomocą techniki decoupage oraz przy użyciu farb akwarelowych i złotej farby akrylowej w odcieniu złota bogatego.  W tle namalowane śnieżynki  brokatową konturówką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem sowy namalowanej przy użyciu farb akwarelowych, kredek i cienkopisów. Wykonana z wykorzystaniem kolorowych papierów. W tle namalowane śnieżynki  brokatową konturówką na papierze pokrytym akwarelą w odcieniach błękitu i zieleni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem  ostrokrzewu. Wykonana została za pomocą techniki decoupage oraz przy użyciu farb akwarelowych. W tle namalowane koronki z użyciem brokatowej konturówki. Całość dopełniona atłasową wstążką w kolorze białym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem szopa namalowanego przy użyciu farb akwarelowych, kredek i cienkopisów. Wykonana z wykorzystaniem kolorowych papierów. W tle namalowane śnieżynki brokatową konturówką na kolorowym papierze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem anioła. Wykonana została za pomocą techniki decoupage oraz przy użyciu farb akwarelowych i złotej farby akrylowej w odcieniu złota bogatego. Całość dopełniona delikatnymi akcentami namalowanymi brokatową konturówką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem bałwana namalowanego przy użyciu farb akwarelowych, kredek i  kolorowych cienkopisów. Wykonana z wykorzystaniem kolorowych papierów. W tle namalowane śnieżynki brokatową konturówką na papierze pokrytym akwarelą w odcieniach błękitu i zieleni. Całość dopełniona atłasową wstążką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kartka okolicznościowa z motywem pingwinów namalowanych przy użyciu farb akwarelowych, kredek i kolorowych cienkopisów.  Wykonana z wykorzystaniem kolorowych papierów. Całość dopełniona atłasową wstążką.

.

Mam nadzieję, że moim bliskim spodobają się kartki,

XOXO

Małgorzata