Kartki Bożonarodzeniowe

Grudzień to miesiąc magiczny. Pada śnieg, w domu pachną pierniki i pierniczki, jest spokojnie i kojąco. Osobiście, z wielką chęcią tworzę wszelkiego rodzaju rękodzieło. Co więcej, bardzo się cieszę, gdy mogę kogoś obdarować takim prezentem.

Zatęskniłam za momentami z dzieciństwa, gdy z tatą piekliśmy keks z dużą ilością bakalii, wspólnie całą rodziną ubieraliśmy choinkę, kroiliśmy warzywa na sałatkę jarzynową i wypisywaliśmy kartki z życzeniami. Babcia robiła najlepsze pierogi z kapustą i grzybami, zaś tata z dziadkiem lepili dla mnie i siostry ogromnego bałwana… Piękne to były czasy.

Kartka okolicznościowa z motywem wiewiórki, narysowanej przy użyciu kredek i czarnego cienkopisu.  Ozdobiona kompozycją złożoną z ręcznie wykonanych gałązek świerkowych, oprószonych delikatnie srebrnym brokatem. Całość podklejona na zdobionych, kolorowych papierach oraz dopełniona atłasową wstążką w kolorze białym.

Kartka świąteczna z motywem myszki, narysowanej przy użyciu czarnego cienkopisu.  Ozdobiona kompozycją złożoną z ręcznie wykonanych gałązek i listków oraz prezentu i babeczki wykonanych z grubego, kolorowego filcu. Całość podklejona na zdobionych, kolorowych papierach.

Świąteczna kartka z osiołkiem, narysowanym cienkopisem w kolorze czarnym. Zwierzę zostało podklejone na zdobionym, brokatowym papierze. Kartka ozdobiona  kompozycją złożoną z ręcznie wykonanymi gałązkami świerkowymi z papieru i babeczką wyciętą z filcu. Całość oprószona sztucznym śniegiem i udekorowana  papierowymi śnieżynkami.

Kartka świąteczna z motywem sarny, narysowanej przy użyciu kredek i czarnego cienkopisu.  Ozdobiona kompozycją złożoną z ręcznie wykonanych gałązek, oprószonych delikatnie srebrnym brokatem oraz prezentu wykonanego z filcu. Całość podklejona na zdobionym, kolorowym papierze pomalowanym akwarelą.

Świąteczna kartka z ozdobnymi elementami. Ozdobiona ręcznie wykonanymi listkami i gałązkami oraz z użyciem papierowej bombki z pingwinem., która została podklejona kosteczkami 3d, dzięki czemu kartka zyskała przestrzenność. Kompozycję dopełnia atłasowa wstążka, cekiny i skrzący się sznureczek.

Kartka okolicznościowa z motywem zająca i prezentu, narysowanych kredkami i czarnym cienkopisem. Ozdobiona kompozycją złożoną z kolorowych papierów, papierowych gałązek oprószonych srebrnym brokatem. Całość dopełniona atłasową wstążką w kolorze białym i cekinami

Kartka Bożonarodzeniowa z motywem słodkiego buldożka, narysowanego przy użyciu czarnego cienkopisu. Kartka powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów, taśmy ze złotymi serduszkami, śnieżynkami papierowymi i cekinów  Całość ozdobiona sznureczkiem oraz papierowymi gałązkami oprószonymi sztucznym śniegiem.

Świąteczna kartka z domkiem, narysowanym cienkopisem w kolorze czarnym. Ozdobiona  cekinami, kawałkami papieru z akwarelowym wzorem oraz wstążką. Całość oprószona sztucznym śniegiem, a także subtelnie pociągnięta brokatową konturówką.

Kartka Bożonarodzeniowa z motywem choinki, narysowanej przy użyciu czarnego cienkopisu i kredek, a następnie ozdobionej brokatem i konturówkami perłowymi.  Kartka powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów i taśmy ze złotymi serduszkami. Całość ozdobiona sznureczkiem oraz wstążką atłasową.

Kartka Bożonarodzeniowa z motywem kotka, narysowanego przy użyciu czarnego cienkopisu i kredek. Kartka powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów, taśmy ze złotymi serduszkami oraz papierowej bombki ze śnieżynką. Całość ozdobiona sznureczkiem oraz wstążką atłasową.

..