Passe-partout

paspartu-tytulowa

Fotografie oprawione w kolorowe passe-partout wyglądają naprawdę stylowo. Jestem pewna, że powieszone na ścianie lub postawione na półce, nadają charakteru wnętrzu. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i minimalistycznych pomieszczeniach. Bardzo dobrze wyglądają jako uzupełnienie galerii ściennej.

Postanowiłam stworzyć zestaw dekoracyjnych ramek, do których można włożyć swoją fotografię. Przygotowałam je z myślą na nadchodzące święto zakochanych, ale sprawdzą się również podczas innych okoliczności. Znajdują się na nich popularne motywy – słodkie serca, kolorowe kwiaty, paski malowane akwarelą.

obraz4

zkwiatamiobraz1

paspartu3

Aby oprawić zdjęcie w passe-partout są dwie możliwości. Należy wydrukować wybrany wzór ramki i ładnie wyciąć biały obszar wewnątrz grafiki. Zdjęcie, które umieścisz w środku dopasujcie do wielkości wyciętego otworu. Następnie grafikę wraz ze zdjęciem umieszczamy w ramie.

Innym sposobem jest przygotowanie zdjęć wraz z ramką w programie graficznym. Należy otworzyć swoje zdjęcie i nałożyć na nie przygotowaną przeze mnie grafikę. Jest to łatwe, gdyż ramki mają puste piksele w miejscu, gdzie będzie znajdowało się zdjęcie. Tak przygotowaną grafikę należy zapisać i wydrukować.

pobierz

PASSE-PARTOUT W PASKI, PASSE-PARTOUT Z MOTYWEM KWIATOWYM, PASSE-PARTOUT W SERDUSZKA

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Passe-partout zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Love,

Małgorzata