Kwiaty i zioła – Mydło naturalne

ziolatytulowa

Naturalne, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach, mydło o cudownym ziołowo-kwiatowym zapachu z zatopionymi suszonymi kwiatami – rumianek, nagietek, chaber, czerwona koniczyna oraz nostrzyk. Złuszcza martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry. Skóra staje się bardziej dotleniona i gładka.

Wyprodukowane na bazie roślinnej z użyciem najwyższej jakości mieszanki maseł: Masła Shea, Masła kakaowego, Masła mango, które odżywiają i oczyszczają skórę. Posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią przed wolnymi rodnikami. Przy tym dodatkowo łagodzą zmiany alergiczne, takie jak świąd, pieczenie czy wypryski.

Zawarte w mydle oliwa z oliwek, olej rycynowy oraz olej palmowy, pielęgnują skórę nie wysuszając jej. Z kolei olej nostrzyka prócz tego, że przyjemnie pachnie to m.in. likwiduje zakrzepy, przyśpiesza gojenie ran,  leczy trądzik, czyraki, etc.

Mydła ziołowe to bardzo prosty sposób na zrelaksowanie duszy i ciała. Zapach nostrzyka przywodzi na myśl zapach wyschniętej od słońca letniej łąki, siana oraz rozgrzanych ziół.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

.

malgorzata