Wakacyjne zakładki do książek

Wakacje kojarzą mi się z nowymi książkami do przeczytania. Gdy chodziłam do szkoły, zwłaszcza do gimnazjum, z lekturami bywało u mnie różnie. Oczywiście, czytać bardzo lubiłam, ale wolałam sama wybierać dla siebie odpowiednią literaturę.

Mam jedną lekturę z czasów liceum, która spodobała mi się do tego stopnia, że pochłonęłam ją w ciągu kilku dni. To rzecz jasna Mistrz i Małgorzata, książka autorstwa Michaiła Bułhakowa. Zdecydowanie jest to najlepsza książka jaką w życiu przeczytałam i jedna z tych, do których często wracam.

Tymczasem motywów wakacyjnych na blogu nie zabraknie. Pojawiła się już tapeta na pulpit, przywołująca wakacje w tropikach. Teraz przyszła kolej na wakacyjne zakładki do książek. Zaprojektowałam aż osiem energetycznych wzorów! Od delikatnego, chłodnego błękitu oceanu, przez tropikalną monsterę, po soczyste, złote ananasy.

WAKACYJNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Koniecznie wydrukuj zakładki, wytnij i ciesz się nimi, uczestnicząc w podróży przez swoje ulubione lektury!