Naklejki na zeszyty szkolne

Czas przygotować się na powrót do powakacyjnej codzienności. Sklepowe półki wręcz uginają się o nadmiaru artykułów szkolnych. Wybór jest naprawdę ogromny! Sama zakupiłam kilka pięknych zeszytów, notesów, zestawów kredek, farb i długopisów, etc.

Pamiętam, że zawsze, gdy zbliżał się sierpień, byłam już mocno znudzona wakacjami. Irytowało mnie beztroskie bieganie z dzieciakami po podwórku, czy ciągłe jeżdżenie na rowerach, z siostrą Moniką oraz przyjacielem z sąsiedztwa Piotrkiem. Lubiłam kupować zeszyty, przygotowywać się do szkoły układając nowo zakupione przybory.

Ławkę szkolną opuściłam dawno temu, ale z ogromną radością i entuzjazmem przygotowuję szkolne grafiki dla dzieci i młodzieży. W zeszłym tygodniu przygotowałam plany lekcji, w kolorach pastelowych oraz w bieli i czerni z akcentami szarości. Dzisiaj przychodzę z naklejkami, które przydadzą się do podpisania zeszytów.

pobierz

NAKLEJKI PASTELOWE, NAKLEJKI W CZERNI I BIELI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

..

Małgorzata