Jesień przyszła…

Widok za oknem zmienia się z dnia na dzień. Coraz więcej czerwieni, brązów i złota. Co roku, koło się zatacza i kiedy już po lecie zostają tylko wspomnienia, z szafy wyciągam grube koce, otaczam się ciepłymi barwami i zwalniam tak po prostu. Jesienią życie przenoszę do wnętrza mieszkania.

Zbieram przekwitające kwiaty, bluszcz tak bardzo czarujący zmieniającą się paletą barw, najróżniejsze liście, kasztany, szyszki i żołędzie. W wazonach ustawiam zwykłe gałązki, które uda mi się zebrać w lesie. Do tego mała, urocza dynia i w ten sposób powstaje prosta, jesienna dekoracja.

Jesień przyszła… Przed nami krótsze dni i znacznie dłuższe wieczory. Lubię zakopać się w puchowych poduchach, w miękkich kocach z książką w ręku i napić się gorącej herbaty. Wokół migoczą świece, koty śpią wtulone na sofie, czas upływa beztrosko. Jest pięknie.

PLAKAT ŚWIAT W LIŚCIACH, PLAKAT ZŁOTA TAJEMNICA, PLAKAT JESIEŃ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Jesienne plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Uściski,