Listy noworoczne

Jestem podekscytowana tym co przyniesie kolejny rok. Nadzieja na nadchodzące zmiany przeplata się bowiem z obawami i dlatego dosyć niepewnie wkroczyłam w Nowy Rok. Chciałabym wreszcie móc żyć pełnią życia, zgodnie ze swoimi potrzebami, marzeniami i ideami.

Od kilku lat sylwestra spędzam  we własnym domu, grając w gry planszowe, słuchając cudownej muzyki lub jednym okiem spoglądając na telewizję. Oczywiście przygotowuję coś pysznego do jedzenia, piekę ciasto lub babeczki z kremem i raczę się ulubionym winem.

Wyznaczanie celów i pisanie zadań jest czymś, co lubię robić każdego dnia, nie tylko w Nowy Rok. Ale to zdecydowanie dobry czas, aby zacząć wszystko od nowa! Zaprojektowałam trzy bardzo minimalistyczne grafiki, które mam nadzieję  pomogą nie tylko w Nowym Roku, ale także w życiu codziennym.

Życzę bardzo szczęśliwego 2019 roku! 

pobierz

LISTA POSTANOWIEŃ, LISTA MNIEJ TAMTEGO I WIĘCEJ TEGO, LISTA CELÓW

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Grafiki zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.