Owocowa spiżarnia – Etykiety na domowe przetwory

Sezon na truskawki, czereśnie, maliny, morele, jagody… w pełni! To idealny czas, aby zabrać się za domowe przetwory. Uwielbiam dżemy oraz konfitury, jednak najlepsze są te przygotowane we własnej kuchni. Takie pyszności muszą mieć ładną oprawę graficzną, dlatego przygotowałam etykiety, które ozdobią słoiki w mojej spiżarni. Wystarczy je pobrać, wydrukować, wyciąć i przykleić.

Dzięki takim etykietom dużo łatwiej jest mi odnaleźć odpowiedni słoik. W ciemnej spiżarni sok z jagód, porzeczek, aronii, jeżyn czy owoców dzikiego bzu czarnego, wyglądają bardzo podobnie. Wiem też, z którego roku są dane przetwory. No i wygląda to po prostu ładnie. Dużo przyjemniej otwiera mi się taki słoiczek wypełniony owocami lata z piękną etykietą.

pobierz

MAŁY ZESTAW ETYKIET NA PRZETWORY Z OWOCÓW – BRZOSKWINIE, CZEREŚNIE, GRUSZKI, JAGODY, JEŻYNY, MALINY, JABŁKA, MORELE, ŚLIWKI, TRUSKAWKI, PORZECZKI, WIŚNIE

DUŻY ZESTAW ETYKIET NA PRZETWORY Z OWOCÓW – BRZOSKWINIE, CZEREŚNIE, GRUSZKI, JAGODY, JEŻYNY, MALINY, JABŁKA, MORELE, ŚLIWKI, TRUSKAWKI, PORZECZKI, WIŚNIE

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Etykiety na domowe przetwory zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Pozdrawiam,

Małgorzata