Domowa spiżarnia – Etykiety na słoiki

Kawałek lata zamknięty szczelnie w słoiku, zatrzymana krótka chwila, promień słońca, ciepło upalnego dnia… Nie wyobrażam sobie lata bez słoików w kuchni, a może jeszcze bardziej, trudno jest mi sobie wyobrazić jesienną słotę i krótkie zimowe dni, bez własnej roboty dżemów, konfitur czy soków z owoców.

Powoli moja domowa spiżarnia zapełnia się słoikami wypełnionymi ogórkami kiszonymi, korniszonami, dynią w occie i papryką marynowaną. Co więcej przygotowałam też dżemy, marmolady, soki i przeciery z pomidorów. Przed nami jeszcze sezon grzybowy.  Już nie mogę się go doczekać!

Przetwory to cudowny sposób na zatrzymanie lata, jego smaku i cudownego zapachu. Jakiś czas temu, pojawiły się na blogu etykiety na przetwory z owoców. Teraz zaprojektowałam kolejne, wśród nich znajdują się naklejki na weki z dyni, ogórków, papryki, pomidorów, owoców i płatków dzikiej róży, etc. 

pobierz

MAŁY ZESTAW ETYKIET NA PRZETWORY – DYNIA, OGÓRKI, ARONIA, PIGWA, PAPRYKA, GRZYBY, DZIKA RÓŻA, POMIDORY, DZIKI CZARNY BEZ, PĘDY SOSNY

DUŻY ZESTAW ETYKIET NA PRZETWORY – DYNIA, OGÓRKI, ARONIA, PIGWA, PAPRYKA, GRZYBY, DZIKA RÓŻA, POMIDORY, DZIKI CZARNY BEZ, PĘDY SOSNY

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Etykiety na domowe przetwory zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

XOXO

Małgorzata