Czarny Piotruś

Do końca września pozostało jeszcze kilka dni, ale aura za oknem jest typowo jesienna. Od kilku dni można odczuć spadek temperatury, co za tym idzie, ogrzewam się herbatą z malinami oraz wieczory spędzam pod grubym kocem przy ogniu świec zapachowych. Rosa, Nikodem i Marcysia, grzeją mnie w nocy, cudownie pochrapują i mruczą, aż nie chce się rano wstać z łóżka. Z dnia na dzień letnie sandały zmieniłam na sztyblety, letnie sukienki na swetry, a mrożoną kawę na latte dyniowe. Po raz kolejny, odczuwam jak ważene jest, aby cieszyć się z małych radości w naszym życiu.

Ten weekend mam tylko dla siebie. M. pojechał w Tatry ze swoim ojcem, na długo planowany męski wypad, zwieńczający końcówkę lata. Nadrabiam zaległości związane z rękodziełem, ponadto sprzątam szafę, wyciągając coraz to większy stosik grubych swetrów, czytam zaległą literaturę oraz oglądam seriale – aktualnie Good Witch, projektuję grafiki w kolorach jesieni, zarówno te darmowe, jak i indywidualne zamówienia. Udało mi się znaleźć chwilę, aby upiec ciasto czekoladowe oraz zrobić kopytka na obiado-kolację.

Na chłodne jesienne wieczory przygotowałam kolejną grę do druku. Tym razem jest to Czarny Piotruś. Gra polega na tym, że wszystkie karty rozdaje się między graczy. Uczestnik z największą liczbą kart, pozwala wyciągnąć od siebie jedną kartę kolejnemu graczowi. Jeśli gracz wyciągnie kartę pasującą do pary z którąś z posiadanych kart, wówczas wykłada tę parę na stół. W kolejnym ruchu następny gracz wyciąga kartę od kolejnego. Gra kończy się w momencie, gdy któryś z graczy pozostanie z kartą Czarny Piotruś – wizerunek czarnego kota.

GRA CZARNY PIOTRUŚ

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz jeą swoim znajomym i bliskim. Gra została przygotowana w wysokiej jakości druku i dostosowana do rozmiaru 6,6x20cm. Karty należy wydrukować w dwóch egzemplarzach, karta z wizerunkiem kota, nie będzie mieć pary.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.