Kartki z motywem zwierząt na zakończenie przedszkola

Zwierzęta, pastelowe kwiaty i delikatne kolory! Takie są kartki, które wykonałam na zamówienie z okazji zakończenia roku szkolnego w przedszkolu przez pewną słodką dziewczynkę. Do  przygotowania kartek użyłam elementów wyciętych z papieru do scrapbookingu z kolekcji Forest Tea Party marki Piątek Trzynastego. Całość uzupełniłam kwiatami w odcieniach różu wykonanymi z papieru, lekko pozłoconymi. Dodatkowo posłużyłam się pasmami jedwabnego sari, które zawiązałam w formie kokard.

Dzięki tej kolekcji papierów przeniosłam się na chwile do baśniowego lasu pełnego cudownych zwierzaków – liska, jeżyka, sarenki, myszki, zajączka, etc. W między czasie mogłam napić się gorącej herbaty z uroczej, wzorzystej porcelany w otoczeniu leśnej przyrody. Jestem przekonana, że kolekcja papierów Forest Tea Party niejednokrotnie pojawi się w mojej pracowni, będą używać jej na warsztatach kreatywnych związanych ze scrapbookingiem i mixmediami. Jest taka słodka, urocza, do zakochania!

Kartki ręcznie robione z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem uroczych zwierząt, z użyciem papierowych kwiatów i pasm sari. Kartki mają wymiary 21x10cm.

.

Buziaki,