Plakaty pełne jesiennych obfitości

Jesień zaszczyciła nas swoją obecnością. Chłód poranka dostaje się do środka przez lekko uchylone okno. Zapach wilgotnej ziemi unosi się w powietrzu. Mgła otula senne miasto. Cisza. Zatrzymanie. Wychodzę na balkon okryta kocem. Wdycham chłodne powietrze i zatrzymuje je w płucach. Biorę łyk parującej kawy z cynamonem i podziwiam rośliny mieniące się porpurą i brązem. Promienie słońca powoli rozmywają mgły. Chodniki wypełniają się ludzmi.

Uwielbiam obserwować jak zmienia się przyroda. Jesień kroczy dostojnie gasząc wokół zieleń, barwi liście na drzewach na odcienie złota i czerwieni. Każdy liść jest niczym małe dzieło sztuki. Na spacery wychodzę z radością, opatulam się szczelnie dużym szalem, sweter musztardowy wkładam i kryte buty. Celebruję powolność i spokój. Wsłuchuję się w to co podpowiada mi serce, umysł i ciało. Jest we mnie dużo dobrych myśli i… wdzięczności.

Lubię jesień z jej melancholią i obietnicą zmian. Lubię mgły i wilgoć zawieszoną perłami na pajęczynach oraz otaczającą mnie ciszę. Czekałam na dotyk wiatru i zapach deszczu. Wpatruję się w ziemię okrytą dywanem utworzonym z żółtych, pomarańczowych i czerwonych liści.  Blask świec odbija się w szybach, drzewa rodzą ostatnie owoce i czuła senność ogarnia świat. Pachnie cynamonem, imbirem i powidłami śliwkowymi. Taką właśnie jesień sobie wymarzyłam.

Dzisiaj niosę Wam plakaty, które zdecydowanie przywołają kolorową jesień. Pierwszy plakat przepełniony jest  motywami roślinnymi malowanymi akwarelą – muchomor czerwony, gałązki z szyszkami, liście paproci, słonecznik, kasztany i żołędzie, dynia, etc. Na drugim znaleźć można imbryk z herbatą rumiankową, książkę Harry Potter oraz sowę śnieżną. Jest magicznie i mocno jesiennie. Trzecią grafikę zdobią grzyby, paprocie i ślimak siedzący na kapeluszu podgrzybka.

PLAKAT Z GRZYBAMI I ŚLIMAKIEM,  PLAKAT Z KSIĄŻKĄ I SOWĄ ŚNIEŻNĄ, PLAKAT Z DARAMI JESIENI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Zapachu powideł śliwkowych i zupy dyniowej!

Ściskam,