Baby Joy – Kartki z okazji narodzin dziecka

Baby Joy marki Piątek Trzynastego to delikatna, pełna pastelowych kolorów kolekcja papierów z motywem przesłodkich dzieci i dodatków niemowlęcych. Wykonałam kartkę w odcieniach błękitu z okazji narodzin chłopca oraz różową przeznaczoną dla dziewczynki. Do kartek skleiłam pudełka z okienkiem, które również ozdobiłam. Kartki i pudełka uzupełniłam kwiatami wykonanymi z papieru w odcieniach kremowej żółci, dodatkowo zrobiłam chlapania białą ecoliną.

Kartki, które wykonałam są naprawdę warstwowe, pełne wypukłych elementów podklejonych od spodu kosteczkami przestrzennymi oraz twardą tekturką. Prace o tematyce dziecięcej to bardzo wdzięczny temat. Robienie ich to czysta przyjemność. Baby Joy jest absolutnie moją ulubioną dziecięcą kolekcją papierów. Każda praca z jej użyciem jest po prostu cudna! Niedawno w rodzinie pojawił się słodki chłopczyk – Mikołaj, kartka będzie miłym dodatkiem do prezentu.

Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę maluszka. U bardzo zdolnej rękodzielniczki znanej w sieci jak Sahana zamówiłam przecudną grzechotkę, niewielką maskotkę oraz zawieszkę do wózka z motywem słodkiego, białego króliczka w niebieskim ubranku, wszystko robione ręcznie na szydełku. Przedmioty są naprawdę najlepszej jakości, wykonane z ogromną starannością. Upominek nie tylko cieszy oko, ale jest przede wszystkim praktyczny. Takie prezenty lubię najbardziej.

Kartki i pasujące do nich pudełeczka wykonane ręcznie z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem uroczych dzieci, z udodatkiem papierowych kwiatów. Kartki mają wymiary 14x14cm zaś pudełka 15x15x2,5cm.

Maskotka, grzechotka i zawieszka do wózka

Utulam,