Kartki pełne kwiatów

Uwielbiam poranki, gdy promienie słońca przenikają przez białe zasłony. Wszystko skąpane w słońcu i ciszy. Zza okna cichutko słychać szmer wiatru, który pieści nagie drzewa, a one posyłają mu swój śpiew. Dziś jest taki dzień, kiedy pragnę spotkania z naturą bardziej niż kiedykolwiek. Zimę już spakowałam, chociaż jej drobinki nadal pozostają ze mną. Wypatruję wiosny! Każdy poranek przybliża mnie do jej nadejścia, I kiedy przyjdzie, będą gotowa. Boso położę się na trawie, poprawiając zwiewną sukienkę w kwiaty. Bezwstydnie odsłonie ramiona, aby słońce muskało je zostawiając drobne piegi. Rozłożę gruby koc na łące nieopodal domu i przeniosę się w świat swojej duszy. Wszystkie lęki włożę między strony książki i ze wszystkich sił będę starać się do nich nie wracać. Chcę odważnie wyznaczać nowe cele i niczym dziecko wierzyć w dobro!

Zaczarowałam świat wokół siebie dzięki kolekcji papierów z serii Flora Book. Poczułam się spokojniejsza i zrelaksowana. Zainspirowana stworzyłam wiosenne, jasne i pastelowe kartki okolicznościowe wypełnione kolorowymi kwiatami i przepełnione słońcem. Dodatkowo kartki uzupełniłam motylami malowanymi akwarelami, które umieściłam w ozdobnych ramkach wyciętych z białego papieru. Flora Book to wyjątkowe zeszyty z elementami do wyciania, wśród których znaleźć można romantyczne róże, polne kwiaty, wiosenne liście, etc. Jestem przekonana, że ta kolekcja papierów niejednokrotnie pojawi się w mojej pracowni, będą używać jej na warsztatach kreatywnych związanych ze scrapbookingiem i mixmediami. Jest taka lekka, zwiewna, bardzo kobieca, do zakochania!

.

Nie bądź jedynie odbiorcą szczęścia.
Świadomie twórz swoje szczęście.
Stań się jego generatorem.
Produkuj szczęście i wysyłaj je w świat,
A ono będzie przenikać do innych.
I powróci do Ciebie.
Twoim najważniejszym zadaniem jest być szczęśliwą.
Reszta sama się ułoży. 
[1]

[1] Agnieszka Maciąg, Pełnia życia

Kartki ręcznie robione z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem kwiatów malowanych akwarelą, z wielobarwnymi motylami i ramkami wyciętymi z papieru. Kartki mają wymiary 14x14cm.

.

XOXO