Bombki z motywem aniołów z brokatowymi koronkami

Mroźne zimne powietrze rozpanoszyło się na dobre. Porywisty wiatr łaskocze zaróżowione policzki oraz targa włosy. Wdziera się ukradkiem pod płaszcz i ściąga wełniany szalik z szyi. Kapryśne słońce, gęsta mgła, deszcz, puch śniegu czy mróz. Zaskakująca zmienność pogody. Wszystko to kontrastuje z ciepłym wnętrzem i ogrzewanym powietrzem. Wracam do domu, wstawiam wodę na herbatę. Do kubka nasypuję liście czarnej herbaty z całymi malinami, zalewam wrzątkiem i po chwili delektuję się jej smakiem. Włączam muzykę i idę do pracowni, gdzie powstają małe cuda.

Dziś przychodzę z bombkami z motywem uroczych aniołów w otoczeniu róż w odcieniach błękitu i subtelnego różu. Bombki aktylowe ozdobiłam motywami wyciętymi z papieru ryżowego przeznaczonego do decoupage marki Decoratorium, podmalowałam je błękitną farbą, a następnie zrobiłam mikro spękania preparatem dwuskładnikowym. Spękania wypełniłam pastą antyczną w kolorze antycznego brązu oraz miedzi. Dodatkowo namalowałam na bombkach koronki, które opruszyłam grubą warstwą brokatu w kolorze niebieskim i srebrnym. Całość polakierowałam bezbarwnym lakierem.

Bombki wykonane z akrylu o średnicy 10cm i 12cm, ręcznie zdobione przy pomocy techniki decoupage oraz ręcznie malowanych brokatowych koronek w kolorze niebieskim. Utrzymane w jasnej i pastelowej kolorystyce, z przewagą błękitu.  Medaliony odatkowo ozdobione spękaniami w kolorze brązu i miedzi.

.

XOXO