Kartki okolicznościowe w odcieniach różu z użyciem kolekcji papierów Dear Diary – Roses

Dear Diary – Roses marki Lemoncraft to delikatna kolekcja papierów w odcieniach różu, beżu i śmietankowej bieli, utrzymana w subtelnym retro klimacie. Niezapomniana atmosfera i zapach dawnych czasów unosi się w powietrzu. Ozdobne ramy wykonane z drewna, portrety kobiet oraz słodkich dzieci wśród kwiatów, wizerunki zwierząt, bukiety pełne kwiatów – pięknych róż, bogatych hortensji, delikatnych peonii i tajemniczych anemonów. Wśród elementów do wycianania znajdziemy również okna z drewnianymi okiennicami i zwiewnymi tkaninami, latarenki, zegary, filiżanki i dzbanki z bukietami kwiatów, flakony perfum, bardzo dużo gałązek i roślin, a także motyle. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się rozkwitnięte róże zyskujemy sielankową, wiejską atmosferę. Rustykalne klimaty, bliskość świata natury, wiosenną lekkość i radość. Mimo, że mamy marzec, a za oknem szarość, postanowiłam sięgnąć po tę kolekcję papierów właśnie teraz. Okazja idealna, gdyż lada dzień obchodzić będziemy Dzień Kobiet.

Oprócz elementów do wycinania kolekcja Dear Diary – Roses może się poszczycić przepięknymi arkuszami papierów z motywem tapet w kwiatowe wzory, starego drewna z łuszczącą się farbą, koronkami robionymi na szydełku, pisanymi ręcznie listami i notatkami, etc. Te papiery są idealne na tła i bazy wszelkich prac w technice scrapbookingu. Gdy marka Lemoncraft opublikowała w mediach słołecznościowych zapowiedz nowych kolekcji, wiedziałam, że ta w odcieniach różu znajdzie się w mojej pracowni. Praca z papierem jest niezykle przyjemna, gdyż każdy element cudownie ze sobą współpracuje. Stworzyłam zestaw kartek, ozdabiając je dodatkowo kwiatami materiałowymi ręcznie robionymi oraz drobnymi, fasetowanymi kryształkami, które pięknie połyskują w świetle. Kartki są na tyle uniwersalne, że można je podarować na Urodziny, Imieniny, z okazji Dnia Kobiet, przyjaciółce, aby sprawić jej przyjemność, koleżance z pracy, etc. Jestem przekonana, że do tej kolekcji papierów jeszcze powrócę w przyszłości i powstanie coś zaskakująco pięknego.

Zestaw siedmiu kartek ręcznie robionych z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu w odcieniach różu, beżu i śmietankowej bieli z motywem kwiatów, dziewczynek oraz kobiet. Kartki mają wymiary 21x10cm.

.