List do Świętego Mikołaja

list-do-mikolaja-tytulowa

Wszystkie dzieci co roku z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie, a w szczególności na prezenty pod choinką.  Z pewnością list do Świętego Mikołaja ułatwi zadanie, a dzięki temu również maluchy będą zadowolone, gdy dostaną swój wymarzony prezent.

Dla najmłodszych i tych trochę większych, którzy lubią pisać, przygotowałam kolorowy list do Świętego Mikołaja w komplecie z zaadresowaną już kopertą, do samodzielnego złożenia. Oczywiście list należy uzupełnić najskrytszymi marzeniami, wyśnionymi prezentami bożonarodzeniowymi, etc.

Życzę miłej zabawy i cudownych opowieści o Mikołaju pędzącym na wielkich sanach, aby zdążyć rozdać wszystkim dzieciom na świecie prezenty!

list-do-mikolaja

list-do-mikolaja-koperta

pobierz

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, KOPERTA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. List do Świętego Mikołaja przygotowany jest w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Mam nadzieję, że projekt się podoba.

Love,

Małgorzata