Kalendarz adwentowy

adwentowy-tytulowa

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle przyjemne, dlatego też przygotowałam dwustronny kalendarz adwentowy w oszczędnej kolorystyce. Pojawiła się na nim szarość, chłodny błękit oraz delikatny róż, wszystko połączone z bielą i czernią. Zaprojektowałam dwadzieścia cztery grafiki z wizerunkami zwierząt, prezentami, bombkami, etc.

kalendarz-adwentowy

kalendarz-adwentowy2

adwentowy5

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

adwentowy3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kalendarz należy wydrukować dwustronnie, następnie pociąć na kwadraciki przy pomocy ostrego nożyka introligatorskiego. Kiedy wszystkie elementy zostaną już przygotowane pozostaje rozmieszczenie ich na dużym brystolu. Kartoniki należy podkleić np. dwustronną taśmą klejącą, masą klejącą wielokrotnego użytku patafix, etc., tak, aby można je było z łatwością odkleić i odwracać.

pobierz

KALENDARZ ADWENTOWY STRONA PIERWSZA, KALENDARZ ADWENTOWY STRONA DRUGA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim.  Kalendarz adwentowy przygotowany jest w wysokiej jakości druku i zbliżony do formatu A1.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Niedługo pojawią się kolejne świąteczne grafiki,

XOXO

Małgorzata