Wiosenne zakładki

Kolejny dzień pada deszcz! Jest maj… a jednak muszę radzić sobie z ogarniającym mnie zimnem i ciemnością. W taką pogodę absolutnie nie mam ochoty wychylać nosa z domu. Wyciągnęłam z szafy ulubiony, bardzo obszerny, ale jakże przyjemny w dotyku sweter oraz ciepłe kapcie.

W moim życiu ciągle pojawiają się nowe książki, wśród nich wiele pozycji związanych ze sztuką, ale także jest miejsce na powieści kryminalne czy książki o gotowaniu. Właśnie zaczęłam czytać kilka publikacji jednocześnie. Zauważyłam też, że brakuje mi pięknej zakładki. Poprzednie, które zaprojektowałam i wydrukowałam dawno się gdzieś zapodziały. Bardzo nie lubię zaginać rogów książek, a skrawek papieru nie jest dobrym rozwiązaniem.

Nie mogę się doczekać chwili, aby pójść z książką do parku, usiąść wygodnie na kraciastym kocu, kąpiąc się w promieniach słońca. Żeby umilić sobie smutny, deszczowy maj, przygotowałam zakładki do książek w wesołej, wiosennej kolorystyce, pełnej pasteli i kwiatów.

WIOSENNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Życzę miłego poniedziałku,