List do Świętego Mikołaja!

Właściwie wszystkie dzieci z całego świata z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie, a w szczególności na prezenty, które znajdą pod choinką. Oczywiście prezenty nie są najważniejsze, jednak jest to element Świąt Bożego Narodzenia.

Podobnie jak w zeszłym roku, przygotowałam kolorowy list do Świętego Mikołaja w komplecie z zaadresowaną już kopertą. Oczywiście list należy uzupełnić najskrytszymi marzeniami, wymarzonymi prezentami, sekretami dziecięcej wyobraźni, etc. Taki list może napisać nie tylko dziecko, ale także każdy dorosły.

Sama chętnie siadam, aby stworzyć własną świąteczną listę marzeń. Jest to tradycja, która wprowadza odrobinę magii świąt do mojego domu. Kwestię oszukiwania dzieci i wmawiania im, że istnieje Święty Mikołaj pozostawiam wszystkim do wyboru. To są piękne chwile, pragnienia, które się spełniają, dlatego nie ma sensu ich odbierać.

pobierz

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, KOPERTA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. List do Świętego Mikołaja przygotowany jest w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO

Małgorzata