Czekolada i kokos – Mydło naturalne

Naturalne, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach, mydło czekoladowo-kokosowe z kakao oraz peelingiem z miąższu kokosa. Złuszcza martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry. Skóra staje się bardziej dotleniona i gładka.

Wyprodukowane na bazie roślinnej z użyciem najwyższej jakości mieszanki maseł: Masła Shea, Masła kakaowego, Masła mango, które odżywiają i oczyszczają skórę. Posiada witaminy A i E, które odmładzają i chronią przed wolnymi rodnikami. Przy tym dodatkowo łagodzą zmiany alergiczne, takie jak świąd, pieczenie czy wypryski.

Zawarte w mydle oliwa z oliwek, olej rycynowy oraz olej kokosowy, pielęgnują skórę nie wysuszając jej. Czekolada zawiera substancje, które pomagają skórze – zawiera magnez, cynk i żelazo, więc w głębokich warstwach skóry wzmaga krążenie, znikają obrzęki i opuchlizny. Silne właściwości nawilżające występują dzięki składnikom oleju kokosowego.

Babeczki, choć pięknie pachną nie są do jedzenia tylko do mycia. Zbudowane oczywiście z korpusu czekoladowego, białego mydlanego kremu kokosowego oraz ozdobione kolorowymi żelkami o różnych kształtach i suszonymi kwiatami.

Słodko wyglądające mydła zdecydowanie poprawą nastrój, a ich zapach zapewni uczucie przyjemności.

.

XOXO