Naszyjniki z grafiką pod szklanym kaboszonem

Biżuteria z kaboszonami skradła moje serce już jakiś czas temu. Historia zaczęła się ponad dziesięć lat temu, kiedy to po raz pierwszy zaczęłam wykonywać samodzielnie biżuterię. Ze wstydem przyznaję, że porzuciłam to jakże przyjemne zajęcie na wiele lat. Postanowiłam do niego wrócić i okazało się, że sprawia mi to ogromną radość.

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność prowadzić warsztaty z tworzenia biżuterii właśnie z użyciem kaboszonów. Wybrałam je ze względu na możliwości jakie daje szklany kaboszon. Jest on doskonałym materiałem do tworzenia biżuterii, ponieważ można go modyfikować na wiele sposobów – dostosować  do indywidualnych potrzeb, charakteru, a także do stroju.

Naszyjnik z ręcznie wykonaną zawieszką z motywem delikatnych róż. Szklany kaboszon osadzony w ramie wykonanej z brązu w towarzystwie róży ceramicznej, listka z brązu oraz ręcznie wykonanego chwosta z łańcuszka. Wisiorek ma wymiary 5×4 cm. Całość uzupełniona długim łańcuszkiem mierzącym około 70 cm. Kolorystyka bazuje na odcieniach brązu i różu.

.

Naszyjnik w stylu vintage z ręcznie wykonanymi zawieszkami z motywem ptaków. Szklane kaboszony osadzone w ramach wykonanych z brązu w towarzystwie kwiatka z brązu, koralików oraz chwościka w kolorze zielonym. Wisiorek okrągły ma średnicę 4,5 cm, zaś owalny 4×3 cm. Całość uzupełniona długim łańcuszkiem mierzącym około 70 cm. Kolorystyka bazuje na odcieniach brązu, różu, błękitu i zieleni.

.

Naszyjnik z ręcznie wykonaną zawieszką z motywem pięknego sukulenta. Szklany kaboszon osadzony w ramie wykonanej z brązu w towarzystwie koralików akrylowych, chwościka w kolorze zielonym oraz ręcznie wykonanego chwosta z łańcuszka. Wisiorek ma wymiary 4×3 cm. Całość uzupełniona długim łańcuszkiem mierzącym około 70 cm. Kolorystyka bazuje na odcieniach brązu, różu, błękitu i zieleni.

.

Jeśli tak jak ja, chcesz stworzyć własną biżuterię, używając kodu depthofsouls10, otrzymasz 10% zniżki na zakupy online w sklepie PassionRoom. Kod jest ważny do końca czerwca. Koniecznie zajrzyj do sklepu. Kupisz w nim piękne koraliki, półfabrykaty, narzędzia, kleje, jednym słowem wszystko co do tworzenia biżuterii jest potrzebne.

.

Powodzenia!