Z okazji Dnia Matki

Pamiętam doskonale przedszkolne występy, rysowanie laurek dla Mamy, wyklejanie ramek kwiatami złożonymi z kolorowej bibuły, etc. Właśnie do tych laurek wracam pamięcią najczęściej. Podobnie zresztą moja Mama, która przez lata zgromadziła pokaźną teczkę rysunków wykonanych przeze mnie w dzieciństwie.

Mama kojarzy mi się z ciepłem i długimi, kręconymi blond włosami. Wspólnym rysowaniem, kolorowaniem, malowaniem, wyklejaniem, kreatywnym spędzaniem czasu. Zawsze ciepłym i smacznym obiadem, nawet jeśli czegoś nie lubiłam mama znajdowała na to sposób. Parasolem, ogromnym, różowym, który rozkładała w ogrodzie, aby zrobić wyłącznie dla mnie i siostry przyjęcie. Z książkami, kredkami, puzzlami… które przynosiła, w te dni, kiedy chorowałam. Okładem i plastrem na skaleczone kolana. Bajką o kogutku, która za każdym razem miała inną wersję. Perfumami co rano błąkającymi się subtelnym zapachem po domu. Kruchym ciastem z owocami. Pięknymi strojami, długimi spódnicami i zawsze butami na wysokim obcasie. I przede wszystkim z uśmiechem, nieważne co by się działo.[1]

Dzień Matki, to wspaniała okazja, aby do prezentu dołączyć kartkę z życzeniami. Okazja, która aż się prosi o piękne kwiatowe motywy i pastelowe kolory. W tym roku powstały aż trzy wzory laurek dla Mamy, które można wydrukować i wypisać ciepłymi  słowami. Jestem przekonana, że taka kartka wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy, przywołując miłe wspomnienia sprzed lat.

[1] Małgorzata Różycka, Dla Mamy…

KARTKA MAMO JESTEŚ NAJLEPSZA, KARTKA DZIĘKUJĘ CI MAMO ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ, KARTKA MAMO KOCHAM CIĘ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli kartki pokażesz swoim znajomym i bliskim. Kartki zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.