Króliczki – Zakładki do książek

Wiosna jest moją ukochaną porą roku. Uwielbiam ten czas, gdy świat budzi się do życia. Patrzeć, jak rośliny zaczynają kiełkować, a z każdym dniem drzewa coraz bardziej zaczynają się uginać od pączków liści i kwiatów. Wiosnę z ochotą wpuszczam do domu. Zdobię wnętrze pastelowymi barwami, ciętymi kwiatami, koszami z bratkami i hiacyntami.

Pastelowe zakładki do książek z motywem przesłodkich króliczków to propozycja na wiosnę. Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego pikniku nad jeziorem. Lubię zapakować w wiklinowy koszyk kilka książek, miękki koc, kawę w termosie… i spędzić czas na łonie natury, w otoczeniu drzew, kwiatów i ptaków. Ileż to może sprawiać satysfakcji i radości!

WIOSENNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Niech będzie kolorowo, kwieciście i mocno wiosennie.

Dużo słońca i radości!