Wielkanoc się zbliża

Ostatnie dni są dla mnie naprawdę ciężkie. To ciągła walki z lękiem, strachem i bólem. Jestem zmęczona, niespokojna, dopadła mnie niemoc, przeziębienie, brak chęci i sił… Muszę się zatrzymać, wyłączyć komputer i telefon, odłożyć zegarek, wyjść na spacer do lasu lub na molo, spojrzeć przed siebie, zostawić chociaż na chwilę problemy i frustracje dnia codziennego.  Potrzebna mi jest cisza!

Zbliżają się dni szczególne, które przygotowują nie tylko nasze domy, ale przede wszystkim nasze dusze na szczególną radość jaką dają święta Wielkiej Nocy. To czas wypełniony spokojem, oczekiwaniem, podniosłą atmosferą, momentem refleksji i skupienia. To również doskonała okazja, aby nauczyć się dziękować, pomagać i przepraszać.

Uwielbiam przedświąteczną atmosferę – pieczenie ciast, bab i mazurków, krojenie warzyw na najlepszą sałatkę jarzynową, dekorowanie mieszkania świeżymi kwiatami i pastelowymi kolorami, wspólne malowanie pisanek… to wszystko przywołuje czasy dzieciństwa, tak błogie, bezpieczne, wypełnione śmiechem i radością.

W mojej rodzinie, od kiedy pamiętam Wielkanoc spędzamy w gronie najbliższych. Uwielbiam ten moment, kiedy wszyscy razem zasiadamy do pięknie przygotowanego stołu ubranego w biały obrus i kwiaty, dzielimy się święconką, wspólnie jemy śniadanie, a jasne promienie słońca wpadają przez okno. Taki dzień to dar, to ogromna radość i szczęście.

Aby tradycji stało się zadość przygotowałam kolejne plakaty w wiosennym klimacie. Jest lekko, jasno, kwieciście, pastelowo oraz z użyciem akwareli. Wystarczy oprawić je w ramki i udekorować nimi mieszkanie. Swoje plakaty wydrukowałam zarówno w oryginalnym rozmiarze, ale także jako kartki pocztowe. Wielkanoc rzeczywiście się zbliża!!

PLAKAT CZAS ROZKWITNĄĆ, PLAKAT WIOSNA, PLAKAT Z ZAJĄCEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.