Peonie – Tapeta na pulpit na wiosnę

Będąc dzieckiem bardzo dużo czasu spędzałam u dziadków. W ich ogrodzie rosły krzewy peonii z kwiatami w kolorze klasycznego różu oraz te o barwie purpurowej. Z roku na rok coraz bardziej urzekały swoją pełną formą i jednoczesną subelnością płatków. Cudownie wyglądały zestawione w bukiecie z jaśminem obsypanym bielutkimi kwiatami. Oczywiście w ogrodzie były też porzeczki we wszystkich możliwych kolorach, agrest oraz stara jabłoń, na której grubych gałęziach dziadek zrobił dla mnie i siostry bujaczkę.

Jakiś czas temu postanowiłam, że nie będę projektować tapet na poszczególny miesiąc w roku, jednakże nie odchodzę od nich ostatecznie. W planie mam cztery tapety na pulpit, po jednej na każdą porę roku. Pierwsza z nich przepełniona jest różowymi peoniami w połączeniu z fioletowymi powojnikami. Natura zachwyca mnie każdej wiosny i to jest właśnie piękne! Cieszy mnie widok najmniejszego pąku, który powoli rozkwita, noszone wiatrem zapachy traw i kwiatów oraz ciepłe promienie słońca.

Zapach wiosny wypełniony jest świeżością i delikatnością rozkwitającego bzu i konwalii. Tysiące roślin budzi się do życia po zimowej drzemce. Wszystko tak intensywne, że zapada na długo w pamięci rozbudzając zmysły. Woń kwitnących piwonii kojarzy mi się z relaksem i odpoczynkiem. Działa na mnie niezwykle kojąco i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa tak bezpieczne i dobre. Od lat sobie obiecuję, że kiedyś będę miała ogród, a w nim peonie!

TAPETA NA PULPIT

 1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

XOXO