Pokuszenie – Kolaż cyfrowy

W tym roku z wiosny korzystam niezwyle ostrożnie. Przyjemnie jest otworzyć chociażby okno, aby poczuć zapach zieleni oraz powiew ciepłego wiatru na twarzy. Pozwalam sobie też na powolne przejażdzki samochodem, aby w spokoju zza szyby, móc cieszyć się drzewami obsypanymi kwieciem, tulipanami prężącymi się do słońca i bzem, który powoli rozkwita. Staram się budować w sobie spokój, biorę głęboki oddech, przyglądam się błękitnemu niebu i chmurom po nim sunącym.

Ostatnie tygodnie bardzo różnią się od poprzednich. Przeplatają się w nich różnorodne emocje, jest niepokój, obawa i nerwowość, pojawia się smutek i bezradność, ale też spokój, mimo trosk, splątanych myśli oraz wszelkich dziwności. Z M. możemy pozwolić sobie na wspólne śniadanie i kawę, którą wypijamy na balkonie w otoczeniu bratków. Jak zawsze są koty – wszystkie trzy wygrzewające się na słońcu i cudownie pochrapujące z zadowoleniem. Mam więcej czasu na projektowanie, dzięki czemu powstają kolejne kolaże.

Pokuszenie, Kolaż cyfrowy, 70x100cm

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie Depth of souls collection na Facebooku lub na Etsy.

.

Love,