Kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to szczególne osoby, z którymi wiąże nas głęboka więź emocjonalna. Największą miłością dażyłam swoją Babcię Marię… najukochańszą osobę, która otaczała mnie miłością od najmłodszych lat, tuliła, plotła warkocze, gotowała zupę ogórkową, którą zawsze zjadałam ze smakiem oraz robiła leniwe pierogi lub smażyła na śniadanie puszyste racuchy z jabłkami, przed snem śpiewała o Wojtusiu z Popielnika, pozwalała bawić się do upadłego, niczego nie odmawiała, zawsze wspierała dobrym słowem, była na wyciągnięcie ręki. Mimo, że pożegnałam ją kilka lat temu, zawsze będzie w moim sercu.

Pamiętam doskonale, że jako mała dziewczynka rysowałam laurki dla swoich Dziadków i sprawiało mi to ogromną radość. Dzisiaj chociaż nie ma ich już ze mną, to pozostaną we wspomnieniach, które są najważniejszym i jedynym śladem po tym, co kiedyś było i na zawsze już będą częścią mojej historii. Tęskie za tym czasem, gdy byłam małą Małgosią z burzą blond loków, roześmianą od ucha do ucha, ciąglę z głową w chmurach. Tęskien za wspólnie spędzonym czasem. Nigdy nie będę miała okazji usiąść na ławce z Dziadkiem Józefem, by zjeść kogiel mogiel z odrobiną kakao, opowiedzieć o problemach i wysłuchać cennych rad.

KARTKA DLA BABCI, KARTKA DLA DZIADKA

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Kartki dla Babci i Dziadka zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

Ściskam,