Fiolet, bratki i zieleń – Kartka w formie pudełka

Ozdobna kartka w formie rozkładanego pudełka wykonana na zamówienie dla pewnej uroczej Mamy. Pudełko zostało przygotowane w jasnych, pastelowych, radosnych kolorach. Dominuje w nim kolor fioletowy w kilku odcieniach oraz piękna trawiasta zieleń. W centralnym miejscu pudełka znajduje się niewielka ręcznie wykonana taczka z tekturki ozdobiona bukietem papierowych kwiatów.

Wnętrze kartki, wieczko i boki ozdobione zostało elementami wyciętymi z papieru do scrapbookingu z kolekcji Creative Reverie marki Craft O’Clock. Całość uzupełniona ażurowymi ramkami wykonanymi z tektury. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń, które umieszone są na jednej ściane wewnątrz kartki. Myślę, że taka pamiątka zrobi wrażenie oraz wyróżni się spośród wszystkich innych.

Kartka w formie pudełka powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem fioletowych kwiatów, instrumentów i książek, elementów wykonanych z tekturki oraz z użyciem papierowych kwiatów. Kartka ma wymiary 10x10cm.

 

Wszystkiego twórczego!