Słodycz rozkoszy – Kolaż cyfrowy

Wydawać by się mogło, że dopiero co cieszyłam się z pierwszych oznak budzącej się do życia przyrody po zimowym śnie. Tymczasem wiosna dobiega końca. Czerwiec to czas, aby przywitać lato! Wysokie temperatury i niesamowicie długie dni pozwalają na odpoczynek na świeżym powietrzu. Latem potrafi być naprawdę dobrze. Lubię, gdy słońce tańczy po podłodze w salonie, gdy wszystko wokół kwitnie w przeróżnych kolorach, gdy stragany uginają się od dostatku świeżych owoców i warzyw.

Mój balkon chociaż niewielki, to jest zieloną oazą spokoju. Dbam o niego jak potrafię, sadzę, podlewam, planuję, spędzam dosłownie każdą wolną chwilę, relaksując się na słońcu. Wieczorami rozkładam miękki koc i wychodzę z kubkiem wypełnionym kawą, aby odetchnąć po dniu pełnym wrażeń. Koty rozkładają się wygodnie na leżaku, obgryzają źdzbła trawy, wyglądają przez szczeliny w balustradzie, by zobaczyć co się dzieje u sąsiadów lub też rozkosznie ocierają się o nogi. Wokół cisza. Spokój.

Przeżywam dzień po dniu, znajdując czas na twórcze zajęcia. Ciągle uczę się czegoś nowego i rozwijam swoje pasje. Ostatnio najwięcej radości sprawia mi wycinanie, robienie kartek z papieru i tworzenie bransoletek z drobnych kamieni naturalnych z kolorowymi chwostami z nici wiskozowych. Ale też te moje kolaże cyfrowe chyba nigdy mi się nie znudzą. Kolaż Rozkosz słodyczy pełny jest słodkich owoców i liści, kwiatów w pełnym rozkwicie i zielonych roślin. Ależ mi się on podoba!

Słodycz rozkoszy, kolaż cyfrowy, 50x70cm

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie Depth of souls collection na Etsy.

.

Uściski,