Pastelowe wisiory z naturalnymi kamieniami

Uwielbiam pastele. A już wiosną szczególnie. Lubię w domu otaczać się delikatnymi, lekko rozmytymi barwami, dobierać w tych odcieniach dodatki, kolorować sobie nimi przestrzeń. Ale nie tylko we wnętrzach prezentują się wspaniale! Najnowsza kolekcja wisiorów pełna jest pastelowych barw. Wykorzystałam naturalne kamienie, zarówno gładkie jak i rzeźbione. Znaleźć można wśród nich, błękitne, miętowe, zielone, żółte i pomarańczowe chalcedony, różowy kwarc, zielone, fioletowe, a także czarne onyksy, etc. W pracy użyłam szklane koraliki oraz kropelki z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym. Technika haftu koralikowego jest bardzo wdzięczna, nie trzeba nic lutować czy spawać, wystarczą drobne koraliki ze szkła i igła z nitką. Wisiory pięknie będą się prezentować zestawione ze swetrami i lekkimi sukienkami w jasnych kolorach. Kolory te uspokajają, wprowadzają harmonie, są bardzo subtelne, delikatne, kojarzące się z wiosną i letnim niebem.

______
KOLEKCJA PASTELOWA

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze zielonym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze zielonym i jeżynowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze brudnego różu. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

Wisior z naturalnym onyksem w kolorze fioletowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze turkusowym i jagodowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze jasnego błękitu. Zawieszka ma średnicę 4,5cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze niebieskim. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze jasnej pomarańczy i stalowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze beżowym. Zawieszka ma wymiary 4,5x5cm.

Wisior z naturalnym ametystem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze seledynowym i jagodowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze różowym. Zawieszka ma średnicę 4cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze niebieskim. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze beżowym i złotym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze niebieskim. Zawieszka ma wymiary 4x5cm.

Wisior z naturalnym ametystem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koralikę w kolorze białym i stalowym oraz kropelki z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze ecru. Zawieszka ma wymiary 3,5×4,5cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze zielonym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze zielonym i brzoskwiniowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze rozbielonego różu. Zawieszka ma średnicę 4cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze żółtym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze niebieskim i ecru oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze złotym. Zawieszka ma wymiary 4x5cm.

Wisior z naturalnym kwarcem różowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koralikię w kolorze szarym i różowym oraz kropelki z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze stalowym. Zawieszka ma wymiary 5×5,5cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze zielonym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze niebieskim i błękitnym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze zielonym. Zawieszka ma wymiary 4×4,5cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze pomarańczowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze lawendowym i koralowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze burgundowym. Zawieszka ma wymiary 4×4,5cm.

Wisior z naturalnym onyksem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze szarym i burgundowym oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze stalowym. Zawieszka ma średnicę 5cm.

Wisior z naturalnym onyksem w kolorze fioletowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze kremowej żółci i szarości oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze jagodowym. Zawieszka ma średnicę 4,5cm.

Wisior z naturalnym chalcedonem w kolorze błękitnym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze białym. W pracy użyłam szklane koraliki w kolorze różowym i niebieskim oraz kropelkę z elegancką powłoką perłową o wykończeniu satynowym w kolorze niebieskim. Zawieszka ma wymiary 4,5x5cm.

.

.

XOXO