Kartka w formie pudełka z kolekcją papierów Silver Heart Warrior

Silver Heart Warrior marki Craft O’Clock to zestaw papierów, który łączy w sobie nostalgię za latami dzieciństwa i poszukiwaniem świata elfów oraz walki o lepszy świat. Z jednej strony znajdziemy delikatne akwarelowe pociągnięcia pędzla połączone z ostrą wyraźną kreską nadającą charakteru poszczególnym arkuszom. Z drugiej strony ciemne wzorzyste tła, które skrywają mrok i tajemnicę. Kolekcja przepełniona jest postaciami elfów z długimi włosami rozwianymi na wiatrze. Znajdziemy również magiczne księgi, świece oraz eliksiry w ozdobnych buteleczkach. Uroku tej wyjątkowo tajemniczej kolekcji dodają romantyczne kwiaty i delikatne rośliny. Kolekcja została utrzymana w naturalnej i stonowanej kolorystyce. Przeważa w niej ciemna butelkowa zieleń, ciepły brąz, słoneczny pomarańcz, zgaszona czerwień oraz delikatny błękit.

Przygotowałam kartkę w formie pudełka, którego bazę stanowi box wycięty z papieru craftowego. Z arkuszy przeznaczonych do scrapbookingu powycinałam interesujące mnie elementy, głównie są to postacie elfów oraz kwiaty w kolorze błękitu, bieli i zieleni. Nie mogło zabraknąć nocnych motyli oraz rudego lisa, którego figurkę umieściłam w centrum boxu. Lis niesie w sobie ognistą energię, a wraz z nią prawość, lojalność i wielką odwagę. W pozytywnym aspekcie, symbolizuje spryt oraz zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Możliwe, że jest wiernym przyjacielem elfów i zawsze stanie w ich obronie. Z kolei ćma odzwierciedla symbol transformacji, cykliczności, procesu i głębokiej, nieodwracalnej zmiany. Kartka utrzymana jest w magicznym, nieco leśnym klimacie. Fragmenty pokryte brokatem oraz elementy złota dodają pracy niepowtarzalny klimat.

______
Sprawdź koniecznie

Kartka w formie pudełka powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem elfów, kwiatów i eliksirów, z użyciem malowanej figurki rudego lisa, brokatem, gwiazdkami oraz elementami złota. Kartka ma wymiary 10x10cm.

Przygotowaną przeze mnie kartkę w formie pudełka zgłaszam do wyzwania kwartalnego organizowanego na facebooku o tematyce Świat fantasy. Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu.

.

XOXO