Kartki okolicznościowe z kolekcją papierów Merry Christmas

Kolekcja papierów Merry Christmas marki Alchemy of Art zachwyci każdego, kto już nie może doczekać się białej i mroźnej zimy, Świąt Bożego Narodzenia i czasu spędzonego z bliskimi. Grafiki przedstawiają ośnieżone choinki pełne ozdób, śnieżne bałwany owinięte grubymi szalami, domki z piernika zdobione lukrem i cukierkami, piernikowe ludki i kubki wypełnione po przegi gorącym kakao z piankami, ciasteczka z czekoladą i babeczki z kremem, dziadka do orzechów, wizerunek św. Mikołaja w czerwonym kubraku, renifery, pięknie zdobione łyżwy, sanie pełne prezentów i łakoci, urocze szczeniaki w zimowych czapkach, kominki, okna i fragmenty pokoju w świątecznej odsłonie, etc. Oprócz tego znajdziemy również czerwone kwiaty poinsecji, leśne gałązki, szyszki, żołędzie oraz urocze przedstawienia dzieci śmiejących się od ucha do ucha. Kolekcja z pewnością wprawi każdego w świąteczny nastrój i zachęci do tworzenia. Została utrzymana w ciepłej kolorystyce, z przewagą czerwieni, bieli, zieleni i beżu.

Z użyciem papierów Merry Christmas wykonałam kolekcję sześciu kartek okolicznościowych w odcieniach czerwieni, różu i zieleni. Użyłam przede wszystkim motywów słodkich dzieci z prezentami w dłoniach, w otoczeniu ostrokrzewu, kwiatów poinsecji w kolorze szkarłatnym, a także ubranych w czerwone czapki z białym pomponem i odświętne stroje. Dodatkowo kartki zdobią gwiazdy betlejemskie wykonane przeze mnie z foamiranu w kolorze łososiowego różu, pobielone delikatnie białą farbą akrylową oraz z akcentem błyszczącym dzięki brokatowi. Każda z kartek ma białą tabliczkę z napisem nawiązującym do świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego wszelkiego rodzaju rośliny, gałązki, listki tworzą piękną kompozycję, idealne zgrywając się z kwiatami. Fragmenty pokryte brokatem w kolorze srebra dodają pracy niepowtarzalny klimat. Kartki chciałabym wypisać ciepłymi słowami i dołączyć do upominków mikołajkowych, a także do prezentów gwiazdkowych.

Zestaw sześciu kartek ręcznie robionych z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu w odcieniach czerwieni z motywem uroczych dzieci w bożonarodzeniowej odsłonie. Kartki mają wymiary 12x16cm.

Przygotowane przeze mnie kartki okolicznościowe z uroczymi dzieciakami zgłaszam do wyzwania listopadowego organizowanego na instagramie przez markę Lemoncraft.

.

Uściski,