Ten magiczny czas – Kartki Bożonarodzeniowe

Uwielbiam wszelkiego rodzaju ręczne prace, a w szczególności kartki i dekoracje z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wyjmuję z różnych zakamarków nagromadzone przez cały rok kolorowe papiery, wstążki, sznurki, brokaty i koraliki. To bardzo wciągające zajęcie!

Kartka okolicznościowa z motywem zimowego krajobrazu. Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona bogatą kompozycją złożoną z sizalu, lnianego sznurka, tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych. Całość podklejona na kolorowym papierze i oprószona sztucznym śniegiem.

Świąteczna kartka z ozdobnymi elementami.  Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu, m.in.  papierowych elementów dekoracyjnych. Całość podklejona na zdobionych, kolorowych papierach.

Świąteczna kartka z ozdobnymi elementami, ozdobiona ręcznie wykonanymi listkami.  Wykonana z materiałów przeznaczonych do scrapbookingu, m.in.  papierowych elementów dekoracyjnych. Całość podklejona kosteczkami 3d, dzięki czemu kartka zyskała przestrzenność.

Kartka okolicznościowa z motywem  zimowym. Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona bogatą kompozycją złożoną z tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych, ręcznie wykonanymi poinsecjami i listkami. Całość dopełniona delikatnymi akcentami namalowanymi brokatową konturówką.

Świąteczna kartka okolicznościowa z motywem zimowego krajobrazu. Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona kompozycją złożoną z tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych. Podklejona na ażurowym papierze I delikatnie oprószona srebrnym brokatem. Całość dopełniona atłasową wstążką w kolorze białym.

Świąteczna kartka z ozdobnymi elementami, ozdobiona ręcznie wykonanymi listkami i śnieżynkami.  Wykonana z materiałów przeznaczonych do scrapbookingu, m.in.  papierowych elementów dekoracyjnych. Całość podklejona kosteczkami 3d, dzięki czemu kartka zyskała przestrzenność.

Świąteczna kartka okolicznościowa wykonana  z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona kompozycją złożoną z tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych. Podklejona na kolorowym papierze I delikatnie oprószona srebrnym brokatem. Całość dopełniona atłasową wstążką w kolorze miętowym.

Świąteczna kartka z ozdobnymi elementami.  Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu, m.in.  papierowych elementów dekoracyjnych. Podklejona na zdobionych, kolorowych papierach. Ozdobiona bogatą kompozycją złożoną z ręcznie wykonanymi poinsecjami i listkami. Całość oprószona sztucznym śniegiem.

Kartka okolicznościowa z motywem  zimowym. Wykonana została z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona kompozycją złożoną z tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych, ręcznie wykonanymi listkami. Całość dopełniona delikatnymi akcentami namalowanymi brokatową konturówką.

Świąteczna kartka okolicznościowa, wykonana  z użyciem materiałów przeznaczonych do scrapbookingu. Ozdobiona kompozycją złożoną z tekturowych i papierowych elementów dekoracyjnych. Podklejona na kolorowym papierze I delikatnie oprószona srebrnym brokatem. Całość dopełniona atłasową wstążką w kolorze białym.

.