Zrób to… – Prezent dla Mamy

Wszyscy już zapewne dobrze wiedzą, że jedną z moich pasji jest rękodzieło. W ostatnim czasie z ogromną chęcią i zapałem powróciłam do wyrobu biżuterii. Uwielbiam te wykonane z użyciem szklanych kaboszonów, gdyż ich ogromną zaletą jest to, że możemy stworzyć unikalne ozdoby.

Zbliża się Dzień Matki! Tego dnia musimy przypomnieć swoim mamom, jak bardzo je kochamy.  Z tej okazji przygotowałam prosty kurs tworzenia biżuterii, którą oczywiście podarujemy mamie w tym wyjątkowym dniu. Przekonasz się, że taka biżuteria to świetny pomysł na spersonalizowany prezent.

Na warsztatach wykonasz biżuterię z użyciem kaboszonów z wybraną przez Ciebie grafiką. Samodzielnie wybierzesz motywy, dobierzesz do nich półfabrykaty, koraliki oraz elementy ozdobne. Dowiesz się jak w domowych warunkach, niekiedy niewielkim kosztem wykonać modną biżuterię. Zobaczysz, że to naprawdę proste!

Zajęcia w dniu 18 maja 2018r., rozpoczynamy punktualnie o godzinie 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania biżuterii dostępne będzie w mojej pracowni. Zainteresowanych proszę o informację: depthofsouls.blog@gmail.com. 

Jeśli tak jak ja, chcesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju biżuterię, ale nie możesz uczestniczyć w warsztatach. Używając kodu depthofsouls10, otrzymasz 10% zniżki na zakupy online w sklepie PassionRoom. Kod jest ważny do końca czerwca. 

.

Daj się ponieść przyjemności tworzenia,

XOXO