Plakaty z kotem

Rosa i Nikodem zdominowały rozumienie domu! Nigdy nie ukrywałam tego, że swoje dwa czarne koty traktuję jak członków rodziny. Bywa, że nazywam je swoimi dziećmi, a siebie ich kocią matką. Zdaję sobie sprawę z tego, że są to zwierzęta i nigdy nie będzie między nami relacja jak z prawdziwym dzieckiem. Jednakże uważam, ze spoczywa na mnie odpowiedzialność za ich dobro, szczęście i bezpieczeństwo. Dzięki nim moje mieszkanie żyje, oddycha, porusza się… jest cudownie ciepłe.

Z okazji Dnia Czarnego Kota, chciałam podarować wszystkim miłośnikom kotów przepiękne grafiki. Kontynuując tradycję, przygotowałam serię trzech plakatów. Można je pobrać za darmo, wydrukować i powiesić na ścianach lub włożyć w ramki i postawić na komodzie w towarzystwie świec. Plakaty utrzymane są w jesiennych barwach, pełno w nich żółci, brązów oraz czerni. Oprócz tego wplotłam w nie akcent fioletu oraz fajnie wyglądające drobinki złota.

PLAKAT Z KOTEM, PLAKAT K JAK KOT, PLAKAT MRUCZĄCY KOT

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Love,